شرکت دانش گستران الکترونیک تیکا | تعمیر کامپیوتر لپ تاپ | تعمیر دوربین مدار بسته | فروش خرید اقساط دوربین مدار بسته کامپیوتر لپتاپ

تماس با ما: 66570755-021 و 66426177-021 و 66122066-021 یا این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

شماره تلگرام جهت دریافت فایل : 2804011-0933  

آدرس تلگرام : t.me/AsElectronic

خرید ,فروش ,لپتاپ ,لپ تاپ ,کامپیوتر ,اقساطی ,تبلت ,دوربین ,مدار ,بسته ,الکترونیک ,دوربین مدار بسته ,تعمیر ,تعمیرات ,تعمیر دوربین ,تعمیرات دوربین ,مدار بسته ,سیستم ,آموزش ,برد ,لنز ,مادربرد ,دوربین CCTV ,تعمیرات دی وی آر ,آنالوگ ,دیجیتال ,DVR ,بی سیم ,wireless ,دوربین مخفی ,مخفی ,سیستم نظارت تصویر ,باتری ,برق

آس الکترونیک

آیا در صورت قطع برق دوربین های من ضبط خواهند کرد؟

سیستم مدار بسته و دستگاه مرکزی آن (NVR یا DVR ) فاقد سیستم برق اضطراری هستند.این به این معناست که در حالت عادی سیستم مدار بسته در صورت قطع برق شهر امکان ضبط تصاویر را نخواهد داشت.

راه حل این مشکل نصب یک سیستم مناسب برق اضطراری مانند UPS و یا CPS است.این سیستم امکان ذخیره برق و تامین برق را در صورت قطع آن برای شما به وجود خواهد آمد.

UPS چیست؟

UPS یک دستگاه ذخیره کننده و تامین کننده برق است.سیستم های UPS را معمولا در درجه اول با توجه به میزان ظرفیت ذخیره سازی آنها طبقه بندی می کنند گر چه عوامل دیگری نیز می تواند در انتخاب آنها موثر باشد.

از آنجایی که امکان ذخیره سازی برق شهر به صورت متناوب در باتری وجود ندارد در مرحله نخست دستگاه UPS برق متناوب را به صورت مستقیم DC در خواهد آورد.این برق مستقیم در باتری ها ذخیره می گردد و تا زمان قطع برق میزان شارژ باتری ها ثابت نگه داشته می شود.

با توجه به اینکه برخی وسایل الکتریکی برای درست عمل کردن نیاز به برق متناوب دارند دستگاه UPS پس از بازیابی انرژی الکتریکی از باتری آن را مجددا به فرم متناوب در خواهد آورد.کیفیت برق متناوب خروجی یکی از خصوصیات دیگر در زمان انتخاب UPS است.

ظرفیت باتری های دستگاه معمولا با واحد آمپر- ساعت نشان داده می شود.یک آمپر – ساعت به این معناست که این باتری می تواند پس از شارژ کامل جریان یک آمپر را برای مدت یک ساعت برای شما تامین می کند.

CPS چیست ؟

فرایند تبدیل برق مستقیم به متناوب فرایندی نسبتا پیچیده و تا حدی پر هزینه است.از این رو برای تجهیزاتی که امکان کار با برق DC را دارند می توان از این قسمت در سیستم برق اضطراری چشم پوشی کرد.به این صورت برق خروجی دستگاه با ولتاژ ذخیره شده در باتری و به صورت مستقیم خواهد بود.

از آنجاییکه سیستم های مدار بسته به طور کامل امکان کارکرد با برق مستقیم دارند استفاده از GPS برای آنها انتخابی منطقی خواهد بود.باید توجه داشته باشید که در این صورت احتمالا در صورت قطع برق امکان تغذیه مانیتور یا نمایشگر سیستم وجود نخواهد داشت اما دوربین ها و دستگاه DVR به طور کامل عملیات ضبط را در سیستم پشتیبانی می کنند.

Banners