شرکت دانش گستران الکترونیک تیکا | تعمیر کامپیوتر لپ تاپ | تعمیر دوربین مدار بسته | فروش خرید اقساط دوربین مدار بسته کامپیوتر لپتاپ

تماس با ما: 66570755-021 و 66426177-021 و 66122066-021 یا این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

شماره تلگرام جهت دریافت فایل : 2804011-0933  

آدرس تلگرام : t.me/AsElectronic

خرید ,فروش ,لپتاپ ,لپ تاپ ,کامپیوتر ,اقساطی ,تبلت ,دوربین ,مدار ,بسته ,الکترونیک ,دوربین مدار بسته ,تعمیر ,تعمیرات ,تعمیر دوربین ,تعمیرات دوربین ,مدار بسته ,سیستم ,آموزش ,برد ,لنز ,مادربرد ,دوربین CCTV ,تعمیرات دی وی آر ,آنالوگ ,دیجیتال ,DVR ,بی سیم ,wireless ,دوربین مخفی ,مخفی ,سیستم نظارت تصویر ,باتری ,برق

آس الکترونیک

روش تمیز کردن تجهیزات دیده بانی از راه دور

شرکت GEUTEBRUCK محصول جدید خود را با نام آرگوس معرفی می کند .
آرگوس با حفاظ ضدآب ip66 و ضد زنگ V4A و شیشه تیره و ضد آب بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و با سرعت عمل بالا برای محیط هایی سخت و دور از دسترس ، عملکردی مناسب و قابل اطمینان دارد .
به دلیل وجود قطرات چسبنده ی آب ، قطرات برف ، حشرات و عنکبوت که به شیشه جلویی می چسبند و موجب تار شدن تصویر می شوند، شرکت GEUTERBRUCK برف پاک کن های جدید AirBlastCleaner  را ارائه کرده است که از جریان هوا استفاده می کنند .

این وسیله که به هیچ گونه مراقبت خاصی نیاز ندارد به راحتی بر روی هر قسمتی نصب می شود تا بتوان با آن وسیله بدون بلند شدن از صندلی از راه دور تنها توسط جریان فشرده ی هوا شیشه کثیف شده را تمیز کرد .
آرگوس تصویری با کیفیت و شفاف ارائه می دهد حتی در حالت زوم کامل در هر سرعتی  که دوربین داشته باشد از سرعت کم گرفته تا سرعت بالا .
سیستم ردیابی خودکار این دوربین موجب می شود که این دوربین با دقت 0.01 درجه در بهترین نقطه ممکن نسبت به شی مورد نظر قرار گیرد .
وقتی که این وسیله به همراهدوربین مدار بستهو دوربین عکس برداری حرارتی باشد آنگاه نظارت و ردیابی اشیاء در هر ساعت از شبانه روز و در هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر خواهد بود .
عکس برداری حرارتی به دلیل مقاوم بودن در برابر نور شدید تاریکی بخار یا دود برای پیدا کردن متجاوزان از فواصل دور بسیار مناسبند .

منبع:icctv

Banners